Znaki od aniołów i innych istot

Często prosimy anioły i inne wysokie energie o wsparcie, o pomoc. Chcielibyśmy wiedzieć czy nam pomogą, czy nas wysłuchały. Jednak istoty światła nie przemówią do nas ludzkim głosem, nie napiszą listu, nie wyślą smsa. Żeby je usłyszeć trzeba się otworzyć na ich specyficzny sposób komunikacji. Trzeba wiedzieć jak patrzeć i na co zwrócić uwagę. Jak więc odbierać i rozumieć wiadomości od aniołów i innych istot?

Trzeba być uważnym na wszelkie pojawiające się znaki. Przede wszystkim te, które można zaobserwować w świecie przyrody i zwierząt. Nie są one oczywiste i nie zawsze jednoznaczne, co sprawia, że na początku nie jest nam łatwo je dostrzec, czy zrozumieć.

kolorowe energie wokół nas

Najoczywistszym znakiem wysyłanym przez anioły, który potwierdza ich obecność koło nas jest energia w pięknych kolorach. Jeżeli zobaczysz kolorowe bądź białe, często mieniące się smugi czy kule, to znak, że istoty światła są obok ciebie. Często po prostu odczujesz ich obecność, ponieważ doświadczysz nagle energii miłości i spokoju,  szczęścia.

anielskie znaki z chmur i z dymu

Kiedyś robiłam rytuał nad jeziorem. Rozpaliliśmy małe ognisko i poprosiłam o wsparcie duchy natury i anioły. Rytuał dobiegł końca i poprosiłam anioły o znak. Po chwili na środku jeziora pojawiła się nagle chmura z dymu. Wyglądała jak kula. Było to trochę dziwne, bo wokół było przejrzyście, a w jednym miejscu jakby kula z mgły. Jednak obłok przybrał bardzo wyraźny kształt idealnego serca. Wszyscy je dostrzegli, a serce po chwili  zmieniło się w obłok i odpłynęło w prawą stronę.

Znaki z dymu i chmur są mniej oczywiste. Jeżeli robisz rytuał, palisz kadzidła czy ognisko  i prosisz o wsparcie anioły czy duchy natury- to koniecznie obserwuj dym. Potrafi on przybrać kształt serca, czy wyraźny wizerunek anioła.

Szczególnie rytuały odprawiane na łonie przyrody stwarzają idealne warunki do przesyłania znaków. Oprócz dymu, obserwuj również chmury. Anioły często tworzą z nim bardzo wyraźne znaki, które mają ci pokazać, że cię wysłuchały.

duchy natury i ich znaki

Komunikując się z duchami natury (wróżki, elfy, duchy żywiołów) zwróć uwagę na zwierzęta i rośliny. Nagle może przylecieć ptak, usiąść motyl, pojawić się kot i pies i niecodziennie zachowywać. To są również znaki dla ciebie, ponieważ istotom natury łatwiej skomunikować się z roślinami i zwierzętami i z ich pomocą przekazywać znaki ludziom.

jak prosić o znaki?

Jeżeli chcesz otrzymać znak od aniołów czy innych istot, to kolejność jest taka, że najpierw prosisz o wsparcie, potem dziękujesz i prosisz również o znaki. Następnie otwierasz się na bardzo uważne postrzeganie otoczenia wokół ciebie. Szczególnie przez najbliższe 15 minut.

pióra i monety jako anielskie znaki

Często mówi się, że oczywistym znakiem od aniołów jest pióro. Nie przesadzajmy. Nie każde pióro, czy znaleziona moneta jest znakiem od istot światła. Jednak jeżeli rozmawiałaś właśnie z aniołami i prosiłaś o znak, a pod twoje nogi spada nagle pióro, czy nawet pojawia się na ścieżce- to wówczas jest ono znakiem od anioła. Podobnie moneta.

anielskie znaki w słowach

Jeżeli masz wątpliwości, pytania i prosisz anioły o pomoc i o znaki i podczas tych rozmyślań czy krótko po nich usłyszysz fragment piosenki, czy słowa przypadkowych ludzi, i to co usłyszysz wzbudzi w tobie emocje i stanowi odpowiedź na twoje pytanie- to również są znaki od aniołów czy innych wysokich energii. Podobnie tekst, czy jego fragment, który nagle rzuci ci się w oczy.

Anioły dają nam znaki w snach. Tutaj mogą pojawiać się w postaci jaką znamy, czyli istoty ze skrzydłami, lecz również jako czyste światło, czy przepiękne kolory.

po co anioły wysyłają znaki?

Najczęściej po to, żeby ci powiedzieć że są przy tobie i cię wspierają. Po to, żeby pokazać ci, że nie jesteś sama, żeby dodać ci wiary i odwagi.

Jeżeli otrzymasz znak od aniołów, to możesz być pewna, że cię wysłuchały i będą cię wspierać w sprawie o którą je prosiłaś. Czasami zainterweniują szybko i w sposób bardzo oczywisty, czasami nieco później. Jeżeli masz problem i jesteś w rozpaczy, a prosiłaś anioły o pomoc, to anioły często wpierają cię w nocy. Jeśli śpisz, możesz ich nie zauważyć. Jednak pojawiają się i przesyłają wysoką energię, którą kierują do twojego serca. Dlatego warto otworzyć się na czytanie anielskich znaków. Jednak z drugiej strony  lepiej nie popadać w anielską obsesję i widzieć je co kilka minut w każdej sytuacji. Jeżeli zobaczyłaś znak i masz wątpliwość czy pochodzi on od anioła- to raczej nie jest to anielska wiadomość. Przy prawdziwym znaku nie będziesz mieć żadnych wątpliwości.

A jak Wam anioły czy inne istoty przekazują znaki? Podobnie, a może w inny sposób? Dajcie znać w komentarzach.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *