Nowa znajomość. Bardzo prosty rozkład tarota

Prosty wcale nie znaczy zły. 4 karty tarota są wystarczające, żeby to sprawdzić.

Rozkład bardzo dobry na początek znajomości, gdy nie mamy pojęcia co ten „nowy” o nas myśli, czy coś czuje i jak się zachowa w stosunku do nas.

Magda poznała Roberta gdzieś na mieście podczas pięknego letniego wieczoru.  Trochę rozmawiali, kilka razy zatańczyli. Zrobiło się późno, Magda chciała iść do domu, wymienili się więc numerami telefonów i rozstali. Robert skontaktował się z Magdą i nalegał na spotkanie. Magda  nie miała czasu przez najbliższe dni, ale Robert był uparty i w końcu umówili się. Robert pisał do niej codziennie, jak bardzo nie może doczekać się spotkania, że zarezerwował stolik w restauracji. Jednak w dzień w który mieli się spotkać, Robert napisał rano, że spotkać się nie mogą. Zaniepokojona Magda spytała o przyczynę i usłyszała, że mama Roberta źle się poczuła i on nie ma głowy na żadne spotkania. Życzył jej udanego weekendu. Magda ma wątpliwości. Czy jemu przestało zależeć na spotkaniu? Co właściwie o niej myśli i oczywiście chciałaby wiedzieć czy on jeszcze się odezwie. Bo ona nie ma zamiaru do niego pisać.

Rozkład wyszedł tak:

  1. Co on o niej myśli?
  2. Co on do niej czuje? (trudno tu mówić o miłości, bardziej chodzi o emocje)
  3. Co on zrobi ?
  4. Rezultat- czyli jak będzie wyglądać ta znajomość.

 

  1. As Kielichów (Pucharów). Na tej pozycji mówi o tym, że jest nią oczarowany i cały czas o niej myśli, chciałby kontynuować tę znajomość. Ona wzbudza w nim silne emocje, ale… zobaczmy, bo obok na pozycji stoi twardy Król Mieczy.
  2. Król mieczy. On analizuje każde słowo, rozmyśla. Stara się sobie wszystko tłumaczyć. Jeśli czuje jakieś emocje, to tego nie okazuje. Chowa je i przybiera kamienną twarz. I dlatego Magda może mieć problem z odczytywaniem jego słów. A Robert nie okaże słowami jakie emocje wzbudziła w nim Magda i nie jest (przynajmniej na razie) w stanie się przed nią otworzyć.
  3. 5 monet. Tutaj mogą być dwie opcje. Ta optymistyczna- że ponownie się odezwie i poprosi ją o coś. Prawdopodobnie o spotkanie. I ta druga, moim zdaniem bardziej prawdopodobna (ze względu na kartę na ostatniej- czwartej pozycji) jest taka, że on zamknął się w sobie i nie ma odwagi już się odezwać. Możliwe, ze stan mamy się pogorszy i nie będzie miał głowy na nowe znajomości.
  4. 3 mieczy. rezultat, czyli co wyniknie ze znajomości, jak się ona potoczy nie wygląda pozytywnie, a wręcz tragicznie. Łzy i wielki żal. Dlaczego? Nie wiadomo. Można tutaj pytając o przyczynę dociągnąć następną kartę z pytaniem: co będzie powodem smutku? Jednak na pytanie: jak będzie wyglądała ta znajomość, można odpowiedzieć jednym słowem- tragicznie.
Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *