Jak odciąć się od złej energii. Rytuał zamrażania

Poszukuje i stosuje go wiele osób. Jest prosty i skuteczny. Sposób na odcięcie się od złej energii, która przeszkadza nam w życiu. Najczęściej jest to osoba. Ten prosty rytuał jest doskonały na zamrożenie „wroga”.

Wykonujemy go w celu odcięcia się od wpływów danej osoby. Dokucza nam słowami, jest złośliwa, czepia się, nie daje nam spokoju. Mamy wrażenie, że uwzięła się na nas. I nic nie skutkuje. Nie pomagają rozmowy, ani groźby. Jeżeli nie chcemy stosować zaawansowanej magii, to rytuał zamrażania będzie idealny. Prawidłowo przeprowadzony, nie zaszkodzi nam, ani naszym wrogom.

Można próbować zastosować ten rytuał w celu odcięcia się od złe energii w postaci choroby. Nie zaszkodzi. Jednak nie działa on na wszystkie choroby.

Jak wykonać zamrożenie?

Rytuał najlepiej wykonać kilka dni po pełni księżyca (do nowiu).

Zapal białą świecę. Świeca oczyszcza przestrzeń i sprawia, że zachowane zostają zasady bezpieczeństwa w magii. Wycisz się. Ważne, żebyś nie była zdenerwowana, wściekła. Tak, wiem, że to trudne. Najczęściej ktoś nas zdenerwował i trudno nam się uspokoić. Jednak skuteczny rytuał zamrożenia, to rytuał wykonany w spokoju myśli i bez burzy emocji.

Na kartce piszemy imię i nazwisko osoby, którą odcinamy. Jeżeli znamy adres, czy datę urodzenia, to również to piszemy.  Kartkę umieszczamy w pojemniczku. Możemy położyć na niej np. kamyczek (żeby później nie wypłynęła) i zalewamy wodą. Jeżeli jest to słoik, to zostawiamy kilka centymetrów wolnego miejsca (żeby go nie rozsadziło w zamrażarce).

Mówimy, a potem zapisujemy na tej samej kartce: Odcinam i zamrażam wszelkie negatywne wpływy tej osoby względem mnie (tutaj wpisujesz swoje imię i nazwisko). Niech tak się stanie.

I jest to bardzo istotne. Pamiętaj, że zamrażasz energie danej osoby, a nie człowieka. O ile zamrożenie szkodliwych energii względem nas jest bezpieczne i nie wyrządzi nikomu krzywdy, o tyle zamrożenie kogoś jest złe i nie wolno tego robić. I chociaż prawdopodobnie jesteś wściekła na tę osobę, to pamiętaj, że wyrządzona krzywda wraca.

Umieszczamy pudełko w zamrażarce.

Gasimy świecę.

Czekamy do 3 miesięcy. Po tym czasie wyjmujemy nasz pojemnik i go rozmrażamy. Gdy wyschnie posypujemy solą i palimy lub zakopujemy w ziemi.

Czego nie robić?

Nie zamrażamy kilku osób jednocześnie. Jeden pojemnik- to jedna kartka.

Nie wykonujemy rytuału dla kogoś, bo sami uważamy, że komuś w ten sposób pomożemy. Matka, która uważa, że syn nie powinien spotykać się z dziewczyną, bo jej nie lubi. I chce zamrozić dziewczynę. Nie róbmy takich rzeczy. Nie ingerujemy w wolną wolę innych osób.

Po rytuale zamrażania- co się może dziać?

Zmienia się nastawienie osoby do nas. Przestaje się na nas złościć, narzekać i być złośliwa. Nie uprzykrza nam życia.

Przestaje do nas dzwonić, pisać. Zero kontaktu.

Często w ogóle znika z naszego życia.

Rytuał może jednak zadziałać w inny sposób. Osoba, którą odcinaliśmy niekoniecznie musi zniknąć z naszego życia. Jednak powinna przestać nam szkodzić. Może dalej nas oczerniać, jednak nie będzie to miało żadnego znaczenia i wpływu na nas i najbliższe nam osoby.

Jeżeli rytuał nie zadziałał, to możemy przeprowadzić go ponownie.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *