Uwaga, czy to trójkąt? Tarotowe trójki w pytaniach o zdradę i wierność

3 buław, 3 monet i 3 pucharów uważane są za całkiem szczęśliwe karty. W przeciwieństwie do 3 mieczy. Każda z nich odnosi się do innej sfery: 3 buław do działania, 3 pucharów do uczuć, 3 monet do materii, a 3 mieczy do umysłu.  Rozpatrzmy je jednak w odniesieniu do pytań:

— czy on/ona mnie zdradza?

— czy on/ona jest mi wierny?

Trójka w numerologii

Numerologia przypisuje liczbie trzy  radość, aktywność. Osoby, które mają je w swoich diamentach życia, uważane są za szczęściarzy. Zwłaszcza trójki z drogi życia, czy urodzone trzeciego dnia miesiąca. To tacy farciarze, których życie daje dużo szans. Niespecjalnie muszą o nie zabiegać. Po prostu na ich drodze pojawiają się właściwe i życzliwe osoby.

Trójki w tarocie

W tarocie trójka jest nieco niepokojąca. Zwłaszcza w pytaniach o relacje, czy uczucia. Tak jak trójkąt ma trzy wierzchołki- tak tarotowa trójka oznacza trzy osoby. Co w pytaniach o wierność, czy zdradę nie wróży dobrze. Gdy analizujemy sytuacją miłosną ja + ukochany i pytamy czy nas zdradził, albo czy jest wierny, a pojawia się trójka, to oznacza zwykle TRÓJKĄT. Czyli czai się ktoś trzeci. Niekoniecznie w ukryciu.

Trójka pucharów

Trójka pucharów w pytaniach o zdradę, czy wierność, oznacza, że w związek dwójki osób wkroczył ktoś trzeci. I to wcale nie na krótko. W grę wchodzą tutaj emocje i uczucia.

Trójka kielichów może oznaczać  tajemnice. Ktoś zataił przed nami, że wolny nie jest. I nie możemy mieć go dla siebie. Jesteśmy tą trzecią.

Może być też tak, że jesteśmy z kimś w związku, pojawiła się osoba trzecia, która zaczyna mieszać w sercu naszego partnera.  Pojawia się zdrada w emocjach i w sercu.

Trójka pucharów niekoniecznie oznacza zdradę fizyczną. Pokazuje, że pojawiła się osoba trzecia, która wpływa na relację uczuciową dwójki osób.

Trójka mieczy

Trójka mieczy również może oznaczać trójkąt miłosny. Często osoba jest w związku, a jednak jej myśli, marzenia wypełnia ktoś inny.

Możliwe, że osoba trzecia knuje podstępy, które są przyczyną kłótni w związku.  W rezultacie może to doprowadzić do kryzysu, a nawet rozpadu związku.

W pytaniach o zdradzę, wierność, trójka mieczy nie wróży dobrze. Często wskazuje na osobę trzecią, która działa stanowczo i bez sentymentów. Konsekwencjami jej poczynań często są łzy, smutek i ból.

Trójka buław

Przy trójce buław wchodzi w grę zdrada fizyczna. Ta „trzecia”, czy „trzeci” jest najczęściej atrakcyjny fizycznie i fascynuje jedną z osób w dwójce.  Jest to najczęściej romans oparty na seksie, nie ma zbyt wiele wspólnego z głęboką miłością. Może to być jednorazowy „skok w bok”, bez angażowania się w uczucia.

Trójka denarów

Tutaj w grę wchodzą korzyści. Nie ma w tej karcie zbyt wiele ukrywania, tajemnic. Może to być „przyjaciel, czy „przyjaciółka”, np. chłopak czy dziewczyna z przeszłości, która jest dalej obecna w życiu partnera. On nie zerwał z nią kontaktu i czasami dzwoni do niej, albo pisze i prosi o radę, zwierza się z problemów.  Pełni rolę pocieszycielki i doradczyni. Nie ma tutaj zdrady fizycznej. To raczej przywiązanie, przyzwyczajenie. Poczucie, że ona nas kiedyś rozumiała, więc może nam doradzić w obecnym związku. Gdy pojawiają się problemy w związku, to zamiast rozmawiać z partnerem, zwierza się i radzi swojej „byłej’, czy innej przyjaciółce.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *