3 denarów (monet). Gdy tak to tak, a nie to nie

http://azurylipfe.deviantart.com

3 denarów to karta, która dobrze wróży we wszystkich działaniach wymagających systematycznej pracy.
Nie spodziewaj się żadnych błysków, olśnień czy wielkiego WOW. To nie jest karta cudów czy niespodzianek, które spadają jak gwiazdy. Nie ma tu miejsca na lśnienie w blasku reflektorów. Potrzebne jest skupienie, wytrwałość, działanie według planu. Efekty nie przyjdą szybko, trzeba je sobie wypracować. Często sięgnąć do autorytetów, skorzystać z rady i pomocy nauczyciela, kogoś kto się lepiej zna i go posłuchać. Często trzeba też udowodnić innym (i sobie), że się potrafi, umie i da radę.

osoba w 3 denarów

Ma w sobie coś z koziorożca. Działa powoli, ale bardzo solidnie. Jest pracowita, pokonuje trudności. Nie zniechęca się łatwo. Jest cierpliwa. Bardzo konkretna. Może wydawać się oschła. Nie rozdaje pięknych słów bez pokrycia. Wie co mówi, a każde wypowiadane słowo jest celne. To osoba skryta, która łatwo nie zaufa. Ostrożna, ale wierna i stała w uczuciach. Nie wie co to spontaniczność, obce jest jej szaleństwo. I lubi jasne sytuacje. Nie zrozumie żadnych niedomówień, spraw spowitych aurą tajemnicy. Mówisz „chcę” to ma to być „chcę”, a mówisz: „nie” to on nie będzie tego nawet próbował odczytywać jako „nie wiem”.

uczucia w 3 monet

Nie ma tutaj romantyzmu, nie ma zbyt wiele namiętności i wyznań. Nie ma żadnych kwiatków i serduszek.
Miłość, która objawia się w czynach. Mało słów, zero pięknych słów, za to są czyny. Nie ma obietnic bez pokrycia. To co obiecane, zostanie wykonane. I to jest świadectwo uczucia i tego, że komuś zależy.
Mało subtelne. Jednak ma swoje dobre strony. Piękne słowa często są rzucane na wiatr. Rozpływają się. Są zapominane. A tutaj dostajesz konkret. Przemyśli, powie szczerze, każde słowo jest cenne. I każde dużo znaczy. Jeżeli powie, że cię szanuje, to tak jest. Jeżeli powie, że o tobie myśli- to faktycznie myśli.
A jeżeli powie, że kocha? Cóż. W tej karcie to bardzo rzadkie. I może oznaczać, że jemu bardzo, bardzo zależy.
Nie rozmyślaj za wiele co on chciał przekazać. Tutaj czarne jest czarne, tak to tak, a nie to nie.

Uczucie, które rozwija się powoli. Czas działa na jego korzyść. Zaczyna się bez fajerwerków. Nie jest miłością od 1 wejrzenia przyprawiającą o zanik mowy, czy palpitacje serca. Partnerów tutaj często łączy praca, jakaś pasja.

3 denarów to często karta „układów”. Niekoniecznie tylko na seks (chociaż i tak bywa), ale gdy osoby łączą jakieś wspólne cele zawodowe. Oboje mają z tego jakieś korzyści, dobrze się dogadują. Ale bardzo rzadko jest tutaj bliskość serc, a połączenie dusz jeszcze rzadziej jest spotykane.
Związek- układ jednak czasami długo przetrwa. Pojawia się również przyzwyczajenie, osoby coraz lepiej się poznają i relacja powoli się rozwija. Bo mogą wspólnie zamieszkać, łączy ich coraz więcej wspólnych spraw. Zwłaszcza w obszarze materii.

konkretne pytania i odpowiedzi

3 denarów wskazuje, że na jakąś sprawę trzeba spojrzeć realnie. Nie możesz powiedzieć: a jakoś to będzie. Lepiej zanalizować, przemyśleć. Nie możesz liczyć na szybkie rozwiązanie, na wiadomość czy pomoc „z nieba”. Tutaj trzeba poszukać, popytać, postarać się samemu.

Bardzo konkretna karta. W bardzo męskiej energii. Jeżeli jesteś mało konkretna, to może oznaczać, że masz zacząć się w końcu wyrażać (to co czujesz). Czyli pamiętaj, ze dostajesz taką odpowiedź, jakie zadajesz pytanie. A dobrze zadane pytanie to satysfakcjonująca odpowiedź (zazwyczaj).

Jeżeli wkurzasz się, że on się nie odzywa, to nie pisz: dlaczego się nie odzywasz??? On nie zrozumie, że tobie jest smutno i do dupy, że on milczy, tylko odczyta to wprost, jako pytanie: dlaczego ty się nie odzywasz. Napisz o tym co ty czujesz (czyli jestem smutna, bo do mnie nie piszesz). To zrozumie. Czyli komunikaty, które wysyłasz muszą być tutaj oczywiste i jasne jak słońce. Zero „owijania w bawełnę”, a poezji „mniej niż zero”.

A jak nie wiesz jak to zrobić, to wczuj się w sytuację, w której nie znasz języka obcego. Wtedy mówisz konkretnie, po prostu nie umiesz tworzyć dwuznaczności czy pisać zbyt „długo i szeroko”. Skupiasz się na tym, żeby ktoś cię zrozumiał. O to chodzi w 3 monet. Nie ma tutaj komunikacji bez celu. To on jest najważniejszy.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *