Jak rozpoznać, że to urok

Rzucanie na kogoś uroku to zajęcie stare, lecz cały czas aktualne. Urok to nic innego jak forma zaklęcia, które rzuca na nas wrogo nastawiona osoba. Istnieją sygnały i sposoby, dzięki którym rozpoznasz, że masz do czynienia z urokiem.

Urok to nie to samo co klątwa

Urok jest celowym działaniem, wymaga rekwizytów, oprawy oraz jest zaplanowany. Potrzebna jest osoba, która nam źle życzy i  odprawi rytuał mający przynieść nam prawdziwego pecha, choroby i klęski życiowe. Klątwa natomiast najczęściej rzucana jest w  emocjach, a osoba, która ją rzuca czuje się bardzo skrzywdzona i pragnie  zemsty.

Czy każdy może rzucić urok?

Oczywiście, że nie. Muszą być spełnione co najmniej dwa warunki. Po pierwsze, nasza energia musi być osłabiona, czyli mamy kiepską ochronę. Po drugie, osoba rzucająca klątwę, powinna posiadać dość silną energię (w każdym razie mocniejszą od naszej).

Jak rozpoznać czy to urok

Wiadomo, że każdemu zdarzają się pechowe dni. I to, że złapiemy jakąś infekcję, albo nie mamy pieniędzy- nie oznacza od razu, że ktoś rzucił na nas urok. Jak więc rozpoznać, że mamy do czynienia z urokiem?

 • w domu, czy miejscu pracy znajdujesz dziwne rzeczy jak igły, gwoździe, tasiemki, zaplecione gałązki
 • czujesz brzydkie zapachy, ale nie możesz wyjaśnić skąd one pochodzą
 • często masz koszmary i śnią ci się robaki, choroby
 • twój kamień ochronny nagle się rozpadł
 • twój pies, czy kot inaczej się zachowują. Są niespokojne i masz wrażenie, że są smutne, przestraszone
 • twoje rośliny nagle zaczęły usychać, czy więdnąć, chociaż zawsze rosły dobrze i dbasz o nie tak samo.
 • na spacerach napotykasz martwe zwierzęta (ptaki, koty, czy inne)
 • chorujesz, a przyczynę choroby trudno znaleźć. Najczęściej są to ostre bóle brzucha, głowy
 • niewytłumaczalny lęk i panika towarzyszą ci każdego dnia
 • izolujesz się od dotychczasowych znajomych i rodziny
 • czujesz stale zmęczenie, którego nie można uzasadnić

Jeżeli zaobserwowałaś u siebie te objawy, to warto wykonać test, który potwierdzi, że ktoś rzucił urok. Nie wymyślono wprawdzie jeszcze takiego  super szybkiego testu, dlatego trzeba tutaj stosować stare, ludowe sposoby, typu jajko, czy czarcie żebro.

Jak potwierdzić czy to na pewno urok

Potrzebne będzie do tego roślina o nazwie czarcie żebro (ostrożeń warzywny), którą znajdziecie w sklepach zielarskich.

Przygotowujemy odwar (opakowanie gotujemy w garnku przez około 10 minut). Przecedzamy przez sitko. Napełniamy wannę wodą, dolewamy przygotowane czarcie żebro i kąpiemy się. W wannie spędzamy min. 15 minut. Chociaż raz zanurzamy się cali w wodzie (łącznie z głową). Nie spłukujemy się wodą, ani nie myjemy mydłem po kąpieli.

Po wyjściu z wanny zostaw w niej wodę. Odczekaj ok. pół godziny i obejrzyj wodę. Jeżeli jest czysta o żółtawym odcieniu- wówczas uroku nie ma. Natomiast jeśli w wodzie pływają „farfocle” to świadczy to o uroku. Taką wodę należy wylać na „rozstajnych drogach”. Kąpiel powtarzać dopóki woda nie będzie zupełnie czysta (bez paprochów).

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *