Nów w Skorpionie

Już 23 października, czyli już jutro mamy silny nów Księżyca w Skorpionie.

Księżyc to emocje i znak Skorpion to emocje, w połączeniu piorunująca dawka emocji. Nie byle jakich, bo jak to u Skorpionów, emocji i uczuć skrytych i niezwykle głębokich.

Warto wszystkim wykorzystać ten czas na uwolnienie i oczyszczenie nagromadzonych napięć i frustracji. To czas na to, aby pobyć w samotności, w ciszy i zagłębić się w swoje wnętrze. Wgląd wewnątrz siebie, przyjrzenie się temu co toksyczne i co wymaga oczyszczenia (związki, relacje z ludźmi, nałogi i nawyki , które nam szkodzą).

To czas na wyrażenie tego wszystkiego, czego do tej pory wyrazić nie umiałaś i ukrywałaś, na uzewnętrznienie tych emocji i puszczenie ich. Na uzdrowienie siebie 😀

Co konkretnie można robić?

  • palić białe świece (sprzyjają oczyszczeniu otoczenia i emocji)
  • palić kadzidła (biała szałwia i sosna)
  • medytować !
  • palić ognisko i palić w nim zioła np. piołun oraz drewno sosnowe

Jeśli czujesz, że pragniesz zmiany w swoim życiu- to nów w Skorpionie jest sprzyjającym czasem na ich zainicjowanie, na przełamanie swoich oporów.

Nów szczególnie silnie może podziałać na osoby mające w kosmogramie silne wpływy Skorpiona i Plutona, nie tylko na osoby urodzone (a więc mające Słońce w tym znaku).

To oczywiście dobry czas na pracę z kartami Tarota, ponieważ intuicja będzie wyostrzona.

I zapamiętajcie swoje sny, bo mogą być prorocze, a na pewno znaczące, ponieważ Księżyc ułatwi, czy pogłębi nasz kontakt z duszą.

No to miłego nowiu i oczyszczania z nagromadzonych emocji oraz uzdrowienia w tym obszarze Wszystkim życzę 😀

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *