20 marca magiczne zaćmienie Słońca

Osoby wrażliwsze, czy odczuwające energie, pewnie zauważyły, że od kilku dni czują się jakoś inaczej niż zwykle.  Nagle i nie wiadomo dlaczego nie mamy ochoty na żadne aktywności, odwołujemy spotkania, opuszczamy wydarzenia i pragniemy tylko spokoju w domowym zaciszu. Gdy już jest dobrze, to nagle i nieoczekiwanie, znowu odczuwamy niepokój i zniechęcenie.

Te emocjonalne wahania potrafią diametralnie się zmienić w ciągu dnia. Są męczące, trzeba przyznać, że utrudniają życie. Odczuwasz radość i przypływ sił, a za chwilę smutek, jesteś zmęczona, rozkojarzona i zniechęcona i najchętniej zakopałabyś się jak najgłębiej, żeby nikogo nie widzieć i nie słyszeć. W końcu zaniepokojona mówisz sobie, że coś jest nie tak, pytasz samą siebie: co się dzieje???

Spokojnie. Nic takiego się nie dzieje. To zbliżające się niezwykle silne energie, których kulminacja przypada na 20 marca 2015 roku. Osoby wrażliwe  już wcześniej odczuwają działanie zbliżającego się zaćmienia Słońca (zarówno w dzień jak i w nocy).

Zaćmienie Słońca często budzi w nas lęki, stajemy się nerwowi. Z drugiej strony odczuwamy większą potrzebę spokoju. Pomieszanie z poplątaniem 😉 Do tego dochodzą SNY, nawet dużo dużo snów w ciągu jednej nocy. Wszystkie bardzo sugestywne, niesłychanie wyraźne, takie że doskonale pamiętasz je po przebudzeniu. 

Sama od dwóch dni śnię głównie o wodzie, która „miesza się” z elementami dzieciństwa (głównie matka, dom rodzinny). Raz pływałam w łóżeczku niemowlęcym po morzu usiłując dotrzeć do brzegu, a w innym śnie pływałam w łódce a fale stawały się coraz większe i większe.  Bez wątpienia najsilniej działa na mnie Księżyc (woda jako emocje i uczucia, matka jako element żeński i związany z dzieciństwem), ale zapewne siłę jego działania wzmacnia zaćmienie, czy równonoc.

Już jutro (20 marca) czeka nas zaćmienie Słońca. Doceńmy je i poobserwujmy, bo to rzadkie i piękne zjawisko astronomiczne. Księżyc musi znajdować się między Słońcem a Ziemią. Księżyc przesłania (całkowicie albo częściowo Słońce) a na Ziemię nie docierają promienie słoneczne.

Zaćmienie Słońca ma w sobie wiele magii. A 20 marca 2015 roku zaćmienie jest wyjątkowe, bo Słońce znajduje się w znaku Ryb, połączone z nowiem Księżyca oraz przypada na czas równonocy wiosennej. Energie są więc bardzo silne i warto je świadomie wykorzystać.

Przede wszystkim nie słuchaj co mówią plotkarskie media (chyba że są to ściśle „astronomicznie” wiadomości). Olej wszelkie straszenia końcem świata i innymi katastrofami. Im więcej będziesz słuchać „histerii” z zewnątrz- tym więcej niepokoju będziesz odczuwać.
Rozładowuj energię w sposób jaki lubisz (sport, taniec, spacery). Dobra jest medytacja, dzięki której możesz w tym czasie poczuć swoją wewnętrzną moc, zmniejszyć niepokój i smutek.

To już ostatnie dni w znaku Ryb. Ostatni miesiąc, któremu patronowały mistyczne Rybki, który był czasem marzeń i życia we śnie. Jutro możemy skonfrontować się ze swoimi marzeniami. Bo od 21 marca Słońce wejdzie w znak ognistego Barana. W końcu przyjdzie nam powiedzieć „AKCJA” i przebudzić się do aktywnego życia i realizowania marzeń i planów, które tak obficie i ochoczo snuliśmy w znaku Ryb 😛

Mamy dwie opcje.

Pierwsza to stanowczo zamknąć etap marzeń.

Druga to zacząć je realizować, przestać rozmyślać, analizować i poszybować w tych marzeniach. Dać im się ponieść. Bo na marazm nie będzie już raczej miejsca.

Jeśli chcemy zakończyć jakąś sprawę, zamknąć etap w życiu, albo zacząć realizację planów i marzeń-  to wykorzystajmy jutrzejsze zaćmienie. Pamiętajmy, że liczy się intencja pochodząca z serca. Jeśli będzie wystarczająco silna i szczera i wypłynie prosto z serca- to zostanie spełniona. Kierowane intencje zawsze wzmacnia palenie świec (szczególnie ogniska), naturalnych kadzideł i medytacja.

Warto poobserwować jutro zaćmienie Słońca. Zachęcam Was do tego. Ostatnio taką możliwość mieliśmy w Polsce cztery lata temu. Następne takie zaćmienie dopiero w 2026 roku!

No to Kochani udanych obserwacji, bezbolesnego wyjścia ze stanu marzeń i śnienia i wprowadzenia zmian w życiu 😀

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *