Podróże w kartach Tarota

Powoli nadchodzą cieplejsze dni, niedługo kalendarzowa wiosna. Powoli zaczynamy myśleć o podróżach, wakacjach, choćby jakimś kilkudniowym wypadzie na łono natury.
Jeśli mamy jakieś wątpliwości to w kartach Tarota można sprawdzić czy podróż się uda, podejrzeć jaki będzie miała charakter, przebieg, a również sprawdzić jej rezultat.

Czy w ogóle warto wyjechać, a może lepiej zmienić plany?

Głupiec: podróż będzie radosna i beztroska, poczujesz się szczęśliwa jak dziecko.

Dziecko odkrywa świat i poznaje otoczenie, dlatego Twoja podróż może nauczyć Cię nowego patrzenia na niektóre sprawy. Możesz również poznać nowych ludzi.

Możliwe, że przypomną Ci się jakieś miejsca z dzieciństwa, gdzie kiedyś spędzałaś czas.

6 mieczy: lepiej zastanów się nad tą podróżą. Karta wskazuje, ze lepiej nie działać pod wpływem emocji i pośpiechu. Lepiej dobrze zaplanować podróż. Wskazuje raczej na przygotowania do podróży. Może towarzyszyć ci ktoś (albo spotkasz w niej osobę), która będzie potrzebowała Twojej pomocy. Jeśli nie masz siły i ochoty na pomoc i towarzystwo innych- lepiej wcześniej zmienić plany.

Księżyc: to podróż w sferze rozmyślań. Możesz bardzo tęsknić za wyjazdem, jednak podróż pozostanie raczej w sferze marzeń. Jeśli jednak dojdzie do skutku- możesz tęsknić za domem, lub za kimś kogo zostawiłaś.

Wisielec: podróż nie dojdzie do skutku. Zatrzymają cie jakieś plany, zobowiązania. Z wyjazdu niestety nici, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na inny moment…

8 buław: oznacza bardzo energiczną podróż. Karta jest powiązana z szybkim przemieszczaniem się. Prawdopodobnie może wróżyć podróż samolotem. Na pewno szybko dotrzesz do celu.

Koło fortuny: Na pewno nie jest to podróż, którą ściśle zaplanowałaś i będziesz zaskoczona tym co Cię spotka…

Kochankowie: podróż sentymentalna, uczuciowa. Może poznasz kogoś, kto poruszy twe serce?

rydwan_zmn11 Rydwan: na 100 % podróż dojdzie do skutku. I będzie się działo! Szybkość i zmiany. Na pewno nie będzie tu miejsca na nudę i bierny wypoczynek.

Świat: pojawienie się tej karty wróży wspaniałą podróż. Prawdopodobnie pojedziesz gdzieś daleko i poznasz zupełnie nowe miejsca i dowiesz się wielu rzeczy.

Słońce: będziesz w pełni zadowolona z podróży. Na pewno odpoczniesz, zregenerujesz ciało i umysł. Świetna karta, zapowiada pomyślność i pełnię szczęścia.

Wieża: podróż prawdopodobnie nie dojdzie do skutku. Jakieś nieoczekiwane nagłe wydarzenie popsuje i zburzy Twoje plany.

Pustelnik: jeśli podróż dojdzie do skutku to będzie miała spokojny charakter. Nie spodziewaj się hucznych imprez i balang w licznym towarzystwie. Miejsce raczej tez okaże się ustronne, klimatyczne, sprzyjające rozmyślaniom.

Rycerz buław: to raczej krótki wyjazd np. na jeden, dwa dni. Krótki nie znaczy nudny, na pewno wyjazd intensywny na którym sporo się wydarzy.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

  1. Witam serdecznie . Czy mogłabym prosić o jakiś kontakt z Panią? Mieszkam za granica wiec czy jest możliwość kontaktu na messenger czy tez whatssap?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *