9 monet. Mam wszystko, tylko mnie kochaj

Pozytywna karta. Określana jako karta sukcesu życiowego. Jednak często ten sukces życiowy, rozumiany jest w aspekcie materialnym i oznacza zapatrzenie w to co „zewnętrzne”. W jakość, komfort życia. Często kosztem zaniedbania tego, co mamy „w środku”, czyli zagłuszaniem potrzeb duszy.

Osoba w 9 monet wygląda na zadowoloną z życia. Spełnia się zawodowo. Zdobyła wykształcenie. Ma zwykle hobby, zainteresowania, którymi sporo się zajmuje. Prowadzi aktywne życie. Jakaś siłownia, imprezy, rowerek. Konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Większość celów już osiągnęła.

9 monet przynosi spełnienie w sferze materialnej

Jest ustabilizowana materialnie, co daje jej satysfakcję i zadowolenie.

2015-08-03 18.52.58Ważne, że się dzieje. Faktycznie dzieje się. W sferze „zewnętrznej”. I dopóki pozostaje w orbicie imprez i innych aktywności- to czuje się świetnie. A nawet wpada w samozachwyt: no, jestem super, tyle osiągnęłam, taka jestem popularna, dzielna, mądra. I dopóki się „dzieje”-  będzie super. Jednak pojawia się problem, gdy coś się nie powiedzie (np. zawiedzie się na znajomych, zachoruje, straci pracę). Wówczas samozachwyt spada i okazuje się, że któregoś wieczoru, który wyjątkowo spędza sama, nagle zaczyna czuć się strasznie, ale to strasznie samotna. I odczuwa brak. Dlaczego?

jeżeli chodzi o uczucia to mówi o oddaleniu, o braku

Stąd może oznaczać rozdzielenie w związku, ale częściej potrzebę miłości.

W sferze duchowej 9 monet jest zazwyczaj wielka pustka. Chociaż ma wielu znajomych, to nie ma wokół siebie osób bliskich. Takich, których naprawdę interesuje nie tyle to co robi albo zrobiła, ale to jak się czuje. Które akceptują ją taką jaka jest, przed którymi nie musi udawać, że zawsze jest wspaniale i że jest jakąś „supermanką”.

jeśli osoba w energii 9 monet zada sobie te pytania ?

 • co mam poza pieniędzmi?
 • co mam poza pracą?
 • z kim mogę dzielić nie tylko sukces ale i smutek?
 • czy jest obok ktoś, przy kim mogę być sobą?
 • czy jest ktoś, przy kim czuję się dobrze, nawet jeśli nic nie mówię?
 • czy jest ktoś, kto prawdziwie cieszy się z moich sukcesów, a nie w głębi ich zazdrości?
 • czy jest ktoś, dla kogo jestem najważniejsza?
 • czy jest ktoś, kto myśli o mnie  zawsze kiedy zasypia?
 • czy jest ktoś, z kim mogę dzielić swoje szczęście i swoje troski?
 • czy on/ona mnie lubi za coś, bo mam pieniądze (jestem znany), czy byłby przy mnie gdybym nie miał tych pieniędzy, bo lubi MNIE jako mnie?

Odpowie sobie nic, nie, nie mam.

Jeśli zada sobie natomiast te pytania:

 • czy jestem zadowolona z pracy?
 • czy spełniam się zawodowo?
 • czy prowadzę aktywne życie?
 • czy mam swoje hobby?
 • czy mam wielu znajomych?

Odpowie sobie: tak, mam.

Zatem 9 monet to karta spełnienia? Niezupełnie. Do szczęścia brakuje tutaj 2 osoby. Wprawdzie osoba w energii 9 monet nie narzeka na brak powodzenia. Owszem, spotyka się z kobietami czy mężczyznami. Najczęściej zmieniając cyklicznie ich towarzystwo.

Jeśli jest w związku to jest to układ. Spędzanie razem czasu, na zasadzie: mamy podobne zainteresowania, lubimy się- to jesteśmy „razem”. Lubimy się, nie oznacza kochamy. W związku nie ma namiętności, nie ma połączenia serc, nie mówiąc już o połączeniu dusz.

Związek pozorny. Często na pokaz, dla zabicia czasu. Bo przecież „muszę się z kimś spotykać”, bo przecież „nie jestem sama”.
Spotyka się, ale zazwyczaj  nie wchodzi w głębsze relacje, nie tworzy trwałych związków. Raz ta, raz tamta, dzisiaj ten, jutro inny- i zabawa trwa. Jeśli ją/jego zapytasz, czy kogoś ma, to odpowie, że nie, że jest singlem, że tamta z którą sypia, to tylko koleżanka.

Jeśli pytasz o seks w 9 monet to nie ma tam uczucia, zwykłe zaspokojenie popędu seksualnego.

jeśli pytasz co się wydarzy?

Czeka cię jakieś wydarzenie, przyjemne, jakieś większe wyjście.

jaki on jest?

Skupiony na pozorach. Dba o swój wygląd. I o to co inni o nim myślą. Często robi coś nie dlatego, że się dobrze czuje, ale dlatego, że zrobi to na innych wrażenie. Zazwyczaj osoba atrakcyjna, wykształcona, odnosząca sukcesy. Mało naturalny i mało swobodny.

co on czuje?

Bardziej analizuje niż skupia się na tym co czuje. Rozważa wszystkie „za i przeciw”. Znaczenie ma dla niego zarówno to jak wyglądasz, ale i to jak odbiera cię otoczenie, czy wpasujesz się w jego styl życia. Znaczenie ma też Twój status materialny.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

 1. Witam,

  zostawiłam dwie prośby o pomoc w interpretacji rozkładu.
  Pytanie w poście o Asie mieczy i 7 kielichów. Czy byłabyś w stanie pomóc?

  Z góry dziękuję

 2. A czy ja także mogę prosić o pomoc w interpretacji? W rozkładzie na uczucia ” co on czuje ” wyciągnęłam 9 monet i słońce. Czy to oznacza, ze kocha, ale ze duze znaczenie ma dla niego moj status materialny, to jak wyglądam i jak inni mnie postrzegają? Przyzbam że bardzo nie lubię 9 monet na uczucia. Czy Słońce przy tej dziewiątce osłabia jej materialny wydźwięk w uczuciach?

 3. 9 monet + Słońce odbieram pozytywnie jeśli chodzi o uczucia. Słońce to spełnienie w połączeniu z 9 monet może oznaczać, że jego uczucia są poważne. Ale tak, to co „zewnętrzne”, czyli wygląd kobiety i jej status społeczny są dla niego ważne. Przy tych kartach on nie powinien mieć problemu z wyrażeniem tego co czuje, powinien to okazywać w czytelny sposób. Czy tak jest?

 4. Spotykamy sie od kilku miesięcy, nic zobowiązującego, choć ja od początku nie ukrywałam że liczę na coś więcej. Od kilku tygodni on patrzy na mnie inaczej, zadaje mi bardzo osobiste pytania na temat związków i bycia razem ogólnie. Pomyślałam że postawię sobie karty na jego uczucia i właśnie wypadła 9 monet i Słońce. Nie jesteśmy formalnie parą, dlatego mam dylemat: czy sie zakochał i kalkuluje czy bede dobrą żoną ;), czy bardziej mu imponuje, odpiwiada to ze jestem niezależna finansowo… uczuć jeszcze mi nie wyznał , choć widzę że jest lepiej niż było . 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *