„Nie jesteś dla niej…” kiedy On kocha inną kobietę, Ona innego mężczyznę

Serce wybiera czasami czas i miejsce i osobę, która nie odwzajemnia i nie odwzajemni naszych uczuć. Bo jest zajęta, bo ma już kogoś, albo zwyczajnie on kocha inną, albo ona kocha innego. Chociaż o tym wiemy- to jednak nie umiemy się z tym pogodzić. Kochasz i ciągle czekasz. Nieodwzajemniona miłość- że też to akurat ciebie spotkało.. Zdajesz sobie sprawę, że to beznadziejna sytuacja, ale nic nie umiesz z tym zrobić. Czasami jest lepiej i nawet serce jakby  mniej boli, ale najczęściej  nie masz siły na nic i tęsknota staje się wyjątkowo  bolesna.

Są w Tarocie karty które mówią, że on/ ona Cię nie kocha i nie pokocha.

„snem co niechciany wciąż się śni”….

Stało się. Zakochałaś się od pierwszego wejrzenia. Przeważnie nagle i niespodziewanie, bo takie uczucia są silnym głosem serca.

„łzą co nie w porę zaczyna boleć…”

Zaczynasz się coraz bardziej nim interesować. Jaki jest, co lubi, co robi w wolnej chwili. Czekasz aż go zobaczysz, każde spojrzenie przeżywasz i przez godzinę bije ci serce. Potem uświadamiasz sobie, że go kochasz. I wtedy odkrywasz, że on ma inną kobietę…

„on przy niej blisko miłość i wszystko to czego ty nie mogłeś dać…”

I gdy czasami widzisz jego z nią uświadamiasz sobie, że Twoja miłość pozostanie niespełnioną, nieszczęśliwą.

„miejsce w jej niebie też nie dla ciebie..”

I powoli dociera do Ciebie, że nie ma miejsca dla ciebie w jego świecie.

Inna typowa sytuacja. Znasz takie sytuacje z życia, zresztą wystarczy przejrzeć fora internetowe, w których kobiety piszą: mam męża a kocham innego. Niestety obrączka nie gwarantuje, że ona, czy on będzie kochał do końca życia.

Takie relacje są najczęściej karmiczne, kiedy spotykamy swoją miłość z poprzednich wcieleń. Często tę największą. Po prostu jako dusze umówiliśmy się, że spotkamy się w obecnym wcieleniu. Uczucia są tak silne, bo dusza intensywnie odczuwa , a obudzone wspomnienia głęboko poruszają. Przy takim spotkaniu widząc go pierwszy raz od razu czujesz silne połączenie, czy przyciąganie. Jakbyś znała już go wcześniej. Te połączenia i związki z poprzednich żyć i karma sprawiają, że nawet obrączka na naszym palcu może nie zagwarantować stałości w małżeństwie.

Małżeństwo. Odkrywasz, że ona zaczyna coraz więcej czasu spędzać w Internecie na chacie. Kasuje historię. Gdy pytasz z kim tak długo rozmawia- odpowiada, że z koleżankami. Ona nie rozstaje się z komórką. Stała się oziębła, dobrze odczuwasz jej chłód. Nie tylko nie chce się kochać, ale nie przytula się. Unika rozmów z tobą. To znaki, że „miejsce w jej niebie też nie dla ciebie”, bo ona zakochała się w innym mężczyźnie. Zdarza się nawet w udanych związkach. Mężczyzna częściej wykonuje „skok w bok”, czyli zauroczy się jakąś inną kobietą i zdradza fizycznie, dla rozrywki. U kobiet częściej sprawa jest poważniejsza. Przeważnie nie szukają okazji do zdrady i szybkich rozrywek, więc jeśli ona zakocha się w innym to sprawa jest poważna.

 

Szukasz rady w kartach. Czy moje uczucie się spełni, czy jest szansa, że będziemy razem? Czy ona kocha innego? Ale karty są szczere do bólu, często wyraźnie pokazują, że „nie jesteś dla niego”, że jego serce jest zajęte.

Jakie są to karty? Zadajesz pytanie: co on do mnie czuje? Czy będziemy razem? Czy on mnie pokocha? Czy on kocha inną kobietę?

Możesz zastosować tutaj rozkład partnerski (zobacz wzór rozkładu poniżej),  który doskonale obrazuje co was łączy, co on ma w głowie, myślach i w sercu i jak się zachowuje.

Nie jest to najłatwiejszy rozkład jeśli on ma zajęte serce. Bo jeśli po jego stronie (kolumnie) albo pomiędzy wami na pozycji nr 1 pojawiają się królowe, cesarzowa, kapłanka (czyli karty odmiennej płci) to skąd masz wiedzieć czy dotyczą ciebie, czy to jakaś inna kobieta ? Otóż w tym rozkładzie królowe oznaczają prawie zawsze tę inną kobietę z którą on jest związany fizycznie, czy uczuciowo. Nie musi być w stałym związku, ale jego serce należy do innej kobiety. Najgorzej chyba jak taka karta wypada na pozycji 1 – wtedy prawie na 100% możesz się spodziewać, że on jest w związku.

Z jednej karty trudno wywnioskować, że on ma inną, ale jeśli pytasz się czy on jest Tobą zainteresowany, albo co do ciebie czuje to jakie pojedyncze karty mogą Cię zaniepokoić?

Ogólnie dobrze wróżą zawsze kielichy (puchary), natomiast niekorzystnie miecze. Miecze to chłód, zimno, zamknięcie na uczucia. Odcinanie się mieczem od uczuć, nie przywiązywanie do nich znaczenia, uciekanie w intelekt, w pracę,  rozmyślania i  analizowanie.

Nie interesujesz go:  Pustelnik (nie ma potrzeby twojego towarzystwa więc nie jest Tobą zainteresowany. Kiedy mężczyźnie kobieta się podoba to dąży do kontaktu z nią. W Pustelniku go  unika, chociaż ma okazje ją widywać, ale z nich nie korzysta.

Sprawiedliwość, albo Sąd: pokazują mi sytuację w której on nie chce się zaangażować i ucieka od relacji. W najlepszym przypadku działa bardzo rozważnie i na pewno mu się nie spieszy ani z okazywaniem uczuć, ani z jakimkolwiek działaniem, bo on musi wszystko dokładnie przemyśleć. Niekoniecznie nie będzie tobą zainteresowany, ale będzie uciekał, unikał i to stanowczo i konsekwentnie nawet przez dłuższy czas.

4 denarów: może być w innym związku, może nie mieć najmniejszej ochoty na porywy uczuć i namiętności, zamknięty w swoim bezpiecznym świecie

Intelektualnie tak- ale pożądania brak: brak namiętności na samym początku nie wróży dobrze (chociaż  czasami jest możliwe, że przyjaźń przerodzi się w miłość).

To prawie wszystkie miecze, które  oznaczają tutaj chłód, sytuację w której od niego wieje zimnem. Lubi rozmawiać z tobą, pociągasz go intelektualnie, ale ognia w oczach niestety  brak.

As mieczy, Giermek mieczy, Rycerz mieczy, królowa mieczy, król miecz, 2 mieczy, 3 mieczy, 4 mieczy, 5 mieczy, 7 mieczy, 8 mieczy, 9 mieczy, 10 mieczy. Wszystkie te karty niezbyt pomyślnie wróżą,  gdy pytamy się o miłość. Wyjątek może stanowić 6 mieczy, która czasami pokazuje, że w nim się „coś otwiera” jakaś przemiana. 6 mieczy  zapowiada więc szansę, że on coś poczuje, dostrzeże.

On kocha inną: tutaj konieczny jest rozkład, z jednej karty nie dowiesz się tego

Postaw tarota – Rozkład partnerski

to klasyczny rozkład partnerski. Chyba najprostszy i najczęściej stosowany. Jego wzór można znaleźć w wielu opracowaniach, książkach. Zamieszczę wzór tego rozkładu z książki „Tarot dla każdego” Hajo Banzhaf.

Osoba pytająca                             Osoba o którą pytamy

7                                                                      2

 

6                                        1                           3

 

5                                                                    4

 

1. Co was łączy?

7+ 2 co on ma w myślach (prawa strona) a co ty (lewa strona)

6+ 3 co on ma w sercu (prawa strona) a co ty (lewa strona)

5+4 jak on się zachowuje (prawa strona), a jak  ty (lewa strona) , bo przecież nie zawsze zachowuje się zgodnie zgodnie z tym co czuje i myśli, bo przecież może przybierać „maski”.

W każdym przypadku, czy to okazuje się, że on ma inną, czy ona kocha innego i zabrakło dla nas miejsca w jego czy jej świecie- pada pytanie: co robić? Odejść, walczyć, zapomnieć o nim ? Ale jak zapomnieć? To są trudne pytania, często nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Karty Tarota wskazują, pokazują, objaśniają i rozjaśniają sytuację, doradzają, ale nie podejmą za nas ostatecznej decyzji. A konsekwencje podjętych decyzji mogą drastycznie zmienić całe nasze życie. Warto o tym pamiętać.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

  1. Załóżmy już,że na drugiej pozycji w jego kolumnie jest Królowa…w takim razie do kogo należy jego serce? Karta na tej trzeciej pozycji odnosi się do niej,czy do osoby która stawia pytanie?!

  2. Użyłam rozkładu partnerskiego i po jego stronie są kielichy – w myślach król kielichów, w sercu paź kielichów, na pozycji 1 10monet. Ale jest cesarzowa w jego czynach. Czy ją interpretować jako inną kobietę, czy raczej że on zachowuje się jak cesarzowa i czeka na moją inicjatywę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *