9 kielichów (pucharów). O życzeniach, które się spełniają

9 kielichów interpretowana jest na dwa sposoby. Często nazywana „kartą szczęścia”. Oznacza zabawę, przyjemność, zmysłowość, szczęście. W drugim mówi, że wszystko jest super, ale jednak czegoś brakuje do pełni szczęścia. O co chodzi z 9 kielichów? Oznacza spełnienie czy brak?

Myślę, że spełnienie, chociaż czasami może być ono powierzchowne. Bez zagłębienia się nie dostrzegamy tutaj, że czegoś brakuje. Bo pozornie wszystko jest super. Miło spędzamy czas, towarzysko, imprezowo. Mamy zazwyczaj kogoś bliskiego z kim ten czas spędzamy. Jest tutaj ekstra seks, bliska więź, jest nawet porozumienie dusz. Nie ma nudy. Jednak zazwyczaj nie ma poważnego związku. I karta ta właśnie mówi, że tego brakuje. Może nam się wydawać, że nie potrzebujemy związku, nie dopuszczać do siebie takiej myśli, a nawet zwyczajnie możemy nie być na niego gotowi. Ta potrzeba może być bardzo głęboko ukryta. Ale gdzieś tam na dnie czai się i może wypłynąć na powierzchnię. Chociaż wcale nie musi.

bierz co chcesz…

Ta karta niesie przesłanie „kobieta (mężczyzna), wino i śpiew”. Zabawa trwa i czujemy się dobrze. Mnóstwo emocji. Takich pozytywnych. Doceniasz to co masz, nie planujesz za wiele. Żyjesz chwilą, dostrzegasz pozytywne rzeczy w twoim życiu i potrafisz je wykorzystać. Nie ma mowy o kreowaniu czarnych scenariuszy.

Bierzesz to „co chcesz”. To nastawienie na zaspokojenie swoich potrzeb, bez poświęcania się i wchodzenia w rolę ofiary. Żadnego rozpamiętywania z obolałą miną, że ktoś zawiódł twoje oczekiwania, czy okazał się nie taki jak powinien.

Umiesz powiedzieć „jest jak jest”, ale nie skupiasz się na tym co jest nie tak, ale na tym co możesz wziąć dla siebie.
Nie oznacza to, że żyjesz w iluzji. Spotykasz się z kimś, chociaż nie widzisz w nim partnera do związku. Jednak lubisz z nim oglądać filmy, albo łączy was seks. Skupiasz się więc na tych aspektach i jesteś szczęśliwa. Nie myślisz o tym, że on jest nieodpowiedzialny, czy notorycznie się spóźnia, albo nie ma ochoty z tobą nigdzie wychodzić.

Jednak nie wykorzystujesz jego, ani sytuacji. Jasno i głośno mówisz czego chcesz, a czego nie chcesz. Bez okłamywania, tworzenia fikcyjnej rzeczywistości.

uczucia w 9 kielichów

Jeżeli jesteś sama, to karta zapowiada, że kogoś poznasz. Będzie wam dobrze razem. To wspólne spędzanie czasu. To przede wszystkim udany i gorący seks w połączeniu z bliskością. Zazwyczaj tzw. otwarty, wolny związek. Relacja bez żadnych zobowiązań, oczekiwań i zależności. Jednak „chleba” z tego nie będzie. Coś stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć poważny związek, a już na pewno nie widać tutaj rodziny. On i ona akceptują taką sytuację i jest im w niej dobrze.

jaki on jest

Prowadzi ożywione życie towarzyskie, zawodowe. Lubi imprezy i różne wydarzenia. Często „dusza towarzystwa”, rozgadany, uśmiechnięty. Lubi alkohol, może mieć z nim problem. Dobrze wygląda, seksowny, przystojny, ładnie zbudowane ciało. Może mieć problemy natury finansowej, często nie przykłada wagi do pieniędzy. Jeśli je ma- to wydaje, nie jest oszczędny.

miejsca w 9 kielichów

Wszelkie miejsca gdzie jest sporo ludzi, gdzie toczy się życie towarzyskie. Miejsca gdzie ludzie rozmawiają, tańczą, śpiewają, bawią się, jedzą, piją. Wszelkiego rodzaju puby, restauracje, kawiarnie, dyskoteki, kluby, imprezy, wesela, ale również i fora internetowe oraz media społecznościowe typu Facebook oraz portale randkowe.

9 pucharów a finanse

Satysfakcja z finansów, wszystko układa się pozytywnie. Wynika to z tego, że mamy dobra pracę, dobre relacje i szczęście. Nie zapowiada wielkich zysków, jednak niczego nam nie brakuje, bo to karta dostatku, stabilizacji i zadowolenia w finansach.

http://glowinthedarkpictures.com
http://glowinthedarkpictures.com

Możesz skupiać się na tym czego nie masz, skupiać się na planach, które chcesz realizować. Jednak to sprawia, że poczucie szczęścia trwa chwilę i jest ulotne. Zawsze czegoś będzie brakować, a bliska osoba nie będzie idealna. Zawsze też powie i zrobi coś takiego, co cię zrani, co ci się nie spodoba.
Poczucie szczęścia zależy od ciebie samej. I o tym mówi 9 kielichów. O umiejętności takiego patrzenia na świat i ludzi, które sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Chociaż widzimy co jest nie tak. Ale nie skupiamy się na tym, potrafimy odpuścić, wybaczyć, zaakceptować. I brać to co dobre. Cieszyć się życiem. Skupiać się na tym, co możemy fajnego dostać, z czego skorzystać.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. Co oznacza taki polaczenie kart na pytanie jak uloza sie moje losy w sprawach uczuciowych? As Monet 3puchary i 9pucharow?

 2. Witam Panią.

  Kartami zajmuję się od niedawna i bardzo prosze o pomoc w tej interpretacji.

  Zadałam pytanie # jakie uczucia do mnie żywi #

  karty tylko proste as pucharow + 4 byławy + 9 kielichów

  i nie jestem pewna czy uczucia tu są, czy tylko chęć romansu bez przyszłości i czy mogę dopatrywać się innej formy jak uczucia, o które pytałam.
  Pozdrawiam

 3. Dzień dobry, mam nadzieję, że przeczyta Pani tego maila. Poznałam m-c temu mężczyznę, próbował się ze mną umówić, w końcu się zgodziłam a teraz milczy. Niestety mam go cały czas w myślach i męczy mnie ta sytuacja. Dlaczego tak się stało, czy odezwie się do mnie ?
  Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

 4. A mnie karta 9 pucharów pokazała coś całkiem innego. Niezadowolenie i frustracja w pracy. Chciałam stamtąd uciekać, wytrzymałam 2 miesiące. Radość miałam dopiero w domu a i tak wcześnie chodziłam spać bo rano pobudka o 4.20.

 5. Witam, czy moze Pani zinterpretowac odpowiedz na pytanie. Co przyniesie/jaki bedzie miesiąc grudzien u mnie. Karty, ktore wyszly to: as kielichow+9 kielichow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *