Gwiazda. Nadzieja, wrażliwość, spokój

Zobacz tylko jaka to subtelna karta. Ile w niej niezwykłości, delikatności, pokładów wrażliwości. Ona roztacza wokół srebrny blask. Wprawdzie nie można się w nim ogrzać, ale można doświadczyć w nim niezwykłych odczuć.
Często narzekamy, że nasze życie jest nudne, monotonne. Tymczasem tylko my sami możemy to zmienić. Gwiazda wskazuje, że to w nas są talenty, które możemy odkryć pokazując innym piękno swojej duszy. Ujawnione rozświetlą blaskiem nas i wszystko wokół.

Więc popatrz ile masz w sobie uczuć, których nie chcesz pokazywać. Boisz się śmieszności ? Tego, że inni pomyślą, że jesteś dziwna, albo jeszcze gorzej, powiedzą, że jesteś naiwna? Czy może tego, że inni Cię ocenią mówiąc, że nie wystarczająco mocno stąpasz po ziemi?
Czemu obawiasz się pokazania swego wewnętrznego piękna? Wrażliwość tak często kojarzona jest ze słabością

a gdy już się odważysz…

Gwiazda jest dla mnie jak dobry sen. Płynę przez niego, jest dobrze i nie obchodzi mnie co było i co będzie. Tylko trwanie w tej błogości, sprawiające, że wypełnia mnie szczęście.
Gwiazda jest tym czasem w którym zobaczysz ile wokół Ciebie jest piękna. Dostrzegaj je. Przyroda z którą możesz nawiązać kontakt. Ludzie, którzy są dobrzy, są pomocni. Wystarczy dać im szansę i otworzyć serce.

Ile jest spraw i zainteresowań, które możesz tutaj zgłębiać. Gwiazda pokazuje, że otwierając się na swoje wewnętrzne bogactwo– ze swojego życia uczynisz coś wyjątkowego. Połączysz się ze swoją wewnętrzną siłą, która tkwi w zdolności do odczuwania i dostrzegania.

Jeśli Ty to poczujesz– z czasem zobaczą to i inni. Wtedy będziesz zdumiona, że jest tylu ludzi, którzy myślą podobnie. Że nie oceniają Cię, a wspierają. Otrzymasz od ludzi piękne słowa, potwierdzające Twoje zdolności i sprawiające, że poczujesz się wyjątkowa.
Czy zdumiona przystaniesz wtedy mówiąc: nie zasługuję na nie, czy przyjmiesz je z radością?

Roztaczasz swój blask. Nieważne, że subtelny. Delikatność nie oznacza bezsilności. To siła, która wypływa z wnętrza, sprawiając, że masz moc na okazywanie uczuć, że wierzysz w siłę serca, co otwiera zamknięte drzwi. Sprawia, że podążasz swoją drogą, zgodną ze swoim celem duszy. Dostrzegasz wokół cuda, których inni nie widzą i nie czują. Nie potrzebujesz wielkich i spektakularnych rzeczy, czy doświadczeń. Potrafisz zapatrzeć się w tęczę i deszcz, aż przenikają Cię barwy i krople wody. Cieszysz się słońcem, aż czujesz w sobie jego siłę. Jesteś częścią wszechświata, która pokazuje innym, że życie jest piękne, można żyć pełnią życia intensywnie z niego czerpiąc, i że każdy z nas jest wyjątkowy.

Ale Gwiazda wyznacza też, że można poszukiwać, upadać i znowu się podnosić. Cios nie oznacza klęski, bo to tylko etap, który sprawia, że wiesz czym jest ból, zło, smutek. Przekroczysz go, podniesiesz się z kolan i podążysz dalej swoją drogą. Nie tracąc wiary w sens i dobro świata. Będziesz istnieć w równowadze pomiędzy duchem a ciałem. Nie będziesz tracić nadziei, ani pogrążać się w smutku. To nadzieja, że możesz tutaj na Ziemi realizować siebie poprzez siebie.
Jesteś światłem, które daje innym nadzieję i wiarę. Roztaczasz srebrne promienie, które docierają zgodnie z wolą świata i sprawiają, że inni zastanawiają się czy też tak mogą, że mają nadzieję na odnalezienie znaków, które otworzą ich oczy, albo zastanawiają się dlaczego sami nie są tym promieniem.
gwiazdatb

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

  1. Kochana,

    a co może oznaczać połączenie kart: król buław+ gwiazda? pytanie dotyczyło planów mężczyzny wobec kobiety. Czy to może znaczyć że mężczyzna się zakochał? korzystam z talii boski tarot. Z góry dziękuję za odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *