Mag. Czarodziej, a może manipulant?

Sama nazwa karty MAG -wskazuje, że ma on coś z  czarodzieja, szamana. Na pewno posiada mądrość życiową. Nie jest to jednak tylko czysta teoria, ale wiedza poparta doświadczeniami (też tymi duchowymi).

Jeśli On pokazuje Ci się w karcie Mag to zazwyczaj robi (zrobił) na Tobie niespotykanie wrażenie. Fascynuje cię, magnetycznie przyciągając do siebie. Zazwyczaj podrywa słowami, ale często ma przy tym  również głębokie spojrzenie. Takie połączenie sprawia, że trudno mu się oprzeć. A Mag doskonale o tym wie! Zna swoją moc i urok.

To osoba bardzo inteligentna i przenikliwa. Dobrze „włada” słowem, jest elokwentna,  do tego  ma wgląd w innych ludzi i sporą intuicję. To osoba potrafiąca (jeśli tylko tego chce) doskonale manipulować innymi.

W negatywnym znaczeniu prowadzi „gierki emocjonalne”, czyli poprzez swoje zachowanie potrafi wymusić na kimś określone reakcje. Jest w tym dobra, ponieważ zazwyczaj takie gry prowadziła już wcześniej.

Może cię „testować”, czyli stosować różne techniki manipulacji, żeby cię sprawdzić czy np. nie skłamałaś, albo czy warto ci zaufać.


Natomiast sam niechętnie podchodzi do zmian. Uważa, że najlepsze jest to co sam wie, czego doświadczył.  Ma swoje wizje i zdanie dot. każdego obszaru życia i niechętnie je zmienia. A już na pewno nie da się szybko do niczego przekonać innym ludziom. Wie jak powinno być, co zrobić, co jest najlepsze. Jest przy tym wymagający w stosunku do siebie jak i do innych ludzi.

Lubi kontrolować sytuację. Także w związku. Czasami przejawia się to w tym, że stawia partnerowi różne zakazy (z kim powinien się spotykać a z kim nie, jak powinien się zachowywać a czego unikać np. nie możesz palić papierosów, pić coca-coli, wychodzić sama do kina). A ponieważ Mag potrafi manipulować innymi- to zazwyczaj osiąga swój cel. Mag wie czego chce i konsekwentnie to realizuje!

mag1Mag w pytaniu: co On do mnie czuje

Należy interpretować w połączeniu z innymi kartami, bo sam Mag ma za dużo różnych znaczeń. W połączeniu z Siłą będzie oznaczał uczucie i namiętność, z Kochankami też uczucie, a z Diabłem sam seks, z Wiarą głęboką miłość duchową.

Mag to introwertyk, nie okazuje swoich uczuć, a chowa je w sobie. Potrafi tak długo dusić w sobie emocje. Nie przeszkadza mu samotność. Jest cierpliwy i potrafi czekać nie odkrywając pierwszy swoich „kart”. Kieruje się rozsądkiem i nie podejmuje decyzji pod wpływem emocji. Dlatego inni mogą go odbierać jako osobę chłodną.

Mag nie lubi gdy się go lekceważy, czy ignoruje. W takiej sytuacji potrafi się mocno zdenerwować i staje do „walki” z przeciwnikiem, żeby udowodnić, że jest ważny, czy inteligentny.

Jeśli pytasz co on czuje, to Mag oznacza, że myśli o tobie poważnie, ale zazwyczaj skrywa swoje uczucia, nie będzie ich okazywał jawnie. Jest odpowiedzialny, dlatego musi być pewny tego co czuje, żeby składać jakiekolwiek deklaracje, ponieważ Mag nigdy nie działa pochopnie i pod wpływem emocji.

Jeśli to Ty sama pokazujesz się w karcie Mag to oznacza, że masz w sobie sporą moc wewnętrzną. Nie złamie Cię żadna sytuacja, potrafisz (będziesz potrafiła) znaleźć rozwiązanie, czy wyjście z najgorszej sytuacji. Dasz sobie radę, nic nie jest w stanie Cię „złamać”, poradzisz sobie.

Mag ma w sobie coś co go wyróżnia z tłumu. Może to być poczucie humoru, albo spora inteligencja czy też cięty język. W każdym wypadku ma to „coś” co sprawia, że zwraca na siebie uwagę innych ludzi. Nikt nie przejdzie kolo niego obojętnie, a on sam zostanie zauważony w tłumie. Z pewnością nie jest w typie „szarej myszki', jest osobowością, którą się dostrzega i pamięta.

Mag oznacza często również flirty, romans, często w ukryciu. Wskazuje też na intelektualne porozumienie między partnerami, zbliżone, podobne zainteresowania.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarzy na temat $2

 1. Droga Pani Grażyno,

  Pozdrawiam serdecznie.
  Czy stawia Pani tarota droga emailowa? Jesli tak, ile kosztuje porada i jak, najwygodniej dla Pani, przekazac pieniazki?

  Dziekuje,
  Ania

 2. Witam serdecznie. Od dawna już interesuje się Tarotem i nawet karty mam już bardzo długo,ale dopiero od niedawna odważyłam się je zacząć stawiać.Czytam dużo o Tarocie i porównuję informacje w różnych źródłach.Mam pewien problem z mężczyzną z którym byliśmy w bardzo bliskiej przyjaźni,choć z mojej strony przerodziło się to uczucie w szaloną i namiętną miłość,bo On na mnie właśnie tak działał (Skorpion) Kiedyś ukazał mi się pod kartą Mag i zdumiewające ile prawdy w tym jest.
  Niestety on podjął decyzję żeby zerwać kontakt- nie napisałam że oboje jesteśmy w związkach- i od ponad roku nie mamy kontaktu.Niestety nie mogę przestać o nim myśleć i nie wiem czy kiedykolwiek zapomnę,bo zdaję sobię sprawę jak mocny wpływ na mnie wywarł.
  postawiłam sobie karty z pytaniem Dlaczego się w nim zakochałam,po co pojawił się na mojej drodze?
  Wyciągnęłam 1.Wisielec , 2.Diabeł , 3.Moc
  Nie wiem co mam robić,bo wiem z jednej strony że to nie spełni się ale z drugiej strony czuję tak silne powiązanie,że czytałam iż może to być nasza karma niestety.Jeśli moglabym prosić o pomoc w interpretacji rozkladu będę wdzięczna.Pozdrawiam K.

 3. K: ” Dlaczego się w nim zakochałam,po co pojawił się na mojej drodze?
  Wyciągnęłam 1.Wisielec , 2.Diabeł , 3.Moc”.

  Wiesz, poczułam, że masz dużą intuicję i doskonale czujesz dlaczego Go spotkałaś, ale chcesz się upewnić. Ok 😀 To kolejno:

  -Tak, to jest karma.
  -Wisielec pokazuje tutaj jak się czułaś zanim Go spotkałaś. Odnosi się do Twojego związku i do Ciebie w tym związku. Sama to wiesz najlepiej. On Cię po prostu obudził.
  -Diabeł i Moc: poczułaś, że żyjesz, poczułaś siebie i swoją moc dzięki temu uczuciu. Zobaczyłaś ile możesz czuć, poczuć, co to jest namiętność i pożądanie.

  -Piszesz: „Nie wiem co mam robić,bo wiem z jednej strony że to nie spełni się ale z drugiej strony czuję tak silne powiązanie”. Tak, dobrze czujesz, że to się nie spełni- bo rozumiem, że „spełni” oznacza dla Ciebie związek. Macie inne drogi, ale byliście sobie potrzebni. Czasami tak bywa i chociaż potem tak trudno, to trzeba to puścić i jego puścić, przestać o nim myśleć. Nigdy nie zapomnisz, ale czas sprawi, że opadną emocje. A muszą być one ogromne skoro rok nie macie kontaktu, a Ty cały czas o nim myślisz.

  1. Witam serdecznie i bardzo dziękuję za odpowiedź.niesamowite jak trafnie pani określiła mój stan…Niesamowite…Dokładnie tak jest.W takim razie mam jeszcze pytanie bo mam znajomą która jest bardzo dobrym astrologiem i powiedziała mi ,że możemy się spotkać tylko później.Mam Go na swoim descendencie i powiedziała mi,że może być moim partnerem później.Nie wiem,może bronię się przed tym ale podskórnie czuję,że coś może w tym być.dzisiaj robiłam sobie rozkład z kolei i na pytanie czy myśli o mnie lub tęskni wyciągnęłam Słońce,na pytanie co może się zmienić w jego życiu żeby zechciał zmiany wyciągnęłam Świat i na ostatnie pytanie czy będziemy razem wyciągnęłam Sąd.Jeżeli mogłabym jeszcze raz poprosić o pomoc byłabym wdzięczna,bo nie ukrywam że chyba ucieszył mnie ten rozkład.Bardzo dziękuję za pomoc jestem pod ogromnym wrażeniem.Pozdrawiam serdecznie K.

 4. Słońce to raczej miłe i ciepłe wspomnienia związane z Tobą, tego co było między Wami, a nie tęsknota. To dobrze 😀

  Co może się zmienić, żeby zechciał zmiany? Świat tutaj pokazuje, że musiałby się rozstać, przestać być w związku.

  Czy będziecie razem? Sąd. Tak, jest to możliwe, ale tylko wtedy jeśli oboje będziecie wolni.

  Jeśli chodzi o descendent. To trochę mało, żeby stwierdzić, że może być w przyszłości Twoim partnerem. Ale na pewno są inne powiązania w kosmogramach 🙂 I jeszcze tak z ciekawości zapytam: czy macie może Księżyc w tych samych znakach? 😀

  1. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety nie mogę powiedzieć czy mamy Księżyc w tych samych znakach, jedno czego jestem pewna, to to że do tej pory WSZYSTKO czego się dowiedziałam z naszych kosmogramów się sprawdziło.Przez to też uważam czytanie z gwiazd za coś zupełnie niesamowitego. Jeszcze zanim wiedziała co robię i jak wygląda moje życie po postawieniu kosmogramu powiedziała wszystko co się działo i co będzie ,jednocześnie podkreślając, że wszystko jednak ulega zmianom i nic nie jest zdeterminowane.Bardzo dziękuję pani za pomoc i Pozdrawiam bardzo serdecznie K.

 5. Witam,
  od dłuższego czasu otrzymuję sms-y z informacją, że mam w domu zły przedmiot, który ściąga na mnie zły los i nieszczęście. Ostatnio został dołączony skan kart: Mag, Kapłan, Koło fortuny. Czy mogłaby mi Pani pomóc zinterpretować połączenie tych kart? Czytałam osobno ich znaczenie, ale niestety brak mi doświadczenia aby wyciągnąć jakieś wnioski. Pozdrawiam J

 6. witam. mialam rozklad z zapytaniem czy ona do mnie wroci. ja tez jestem kobietą.
  rozkład na 8 kart.
  1 karta: obecna sytuacja miedzy ludzmi.
  2 karta: jaka przybiera postawe do problemu osoba pytająca?
  3 karta: co osoba pytajaca powinna zrobic, aby miec szanse na pojednanie z partnerem?
  4 karta: co o tej sytuacji mysli jej partner?
  5 karta: co zamierza jej partner w tej sytuacji?
  6 karta: jakie jest zródlo problemu?
  7 karta: czy powrot do siebie w ogole ma sens?
  8 karta: czy ostatecznie wrócą do siebie?

  i tak – co następuje – w moim rozkladzie:
  1 – 4 buław
  2 – Siła
  3 – Rydwan
  4 – Kochankowie
  5 – 9 buław
  6 – Wisielec
  7 – Królowa denarów
  8 – Mag

  dodam, ze jest ona juz w nowej relacji, jednak nie wiem na ile to powazne.
  wrocimy do siebie?

 7. Pani Grazynko, bardzo czytelnie opisuje pani karty, wspanialy blog. Z jakiej talii jest karta Maga na czarnym tle? Jest bardzo ladna, chcialabym zobaczyc wiecej kart z tej talii. Bardzo dziekuje.

 8. Pani słowa są dla mnie źródłem inspiracji, a interpretacje kart trafiają prosto w moje serce. Dziękuję:) Wiele się uczę i dowiaduję. Jestem młodą osobą, ale karty towarzyszą mi od wielu lat. Niektóre przemawiają do mnie w bardzo silny sposób, inne są enigmą. Najgorzej jest gdy stawiam karty sobie. Zagubienie i nieumiejętność rozszyfrowania. Zapytałam: co było jest i będzie? Pytanie dotyczy miłości, oczywiście. Ja w związku, on w związku. Koleżeńsko znamy się od lat, wiem, że zawsze podobałam mu się i spotkaliśmy się ponownie rok temu… Czuję cała sobą, że to spotkanie nie było przypadkowe. Wiem, że mu się nadal podobam, może nawet jeszcze bardziej. Wyciągnęłam: przeszłość Sąd Ostateczny, teraźniejszość Mag, przyszłość Księżyc. Śni mi się co jakiś czas. Sny symboliczne, pełne czułości. Mam tak, że sny mi się sprawdzają. W ważnych sprawach. Dociągnęłam kartę: Król Kielichów. Czy mogę prosić o pomoc w interpretacji. Czuję się zakochana, zagubiona. Mało jem, ciągle marzę i tęsknię…
  Dziękuję,
  El

 9. Witam serdecznie
  Dopiero zaczynam swoją przygodę z Tarotem. Dużo czytam, książek i stron www. Trafiłam na Pani bloga i to mnie tknęło aby zrobić dziś pierwsze rozkłady. Czy pomoże mi Pani w interpretacji?
  Pierwszy to tylko było pytanie co on do mnie czuje i zamierzałam wyjąć tylko jedną kartę. Przy tasowaniu wypadła mi cesarzowa. Wsunęłam ją z powrotem i przetasowałam karty. Wyciągnęłam kartę Rydwan.

  Drugi rozkład z 3 kart. 1 pytanie: czy on mnie kocha: wyciągnęłam Maga. 2 pytanie: czy on chce ze mną być: Świat. 3. Co zamierza zrobić w moim kierunku: Głupiec.

  Bardzo będę wdzięczna za interpretacji tych dwóch rozkładów

 10. Witam Pani Grażyno, w pierwszej kolejności chciałabym wyrazić ogromne uznanie i zachwyt, tym co Pani pisze. Uwielbiam tu zaglądać! Zwracam się do Pani z prośbą o interpretację układu na 6 kart z pytaniem „po co Go spotkałam”. Te karty to kolejno: Śmierć, Kochankowie, Siła, 10 Kielichów, 8 Kielichów i ostatnia karta 10 Monet.
  Będę szczęśliwa, jeśli znajdzie Pani kiedyś chwilę i zechce odpisać. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 11. chcę dowiedzieć się o mojej relacji z mężczyzną , łączyły mnie z nim niezbyt bliskie . Na drodze stanęła kobieta. chcę wiedzieć co myśli o mnie . Czy myśli o odnowieniu tych relacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *