Rydwan. Gdy liczy się tylko to co będzie

Rydwan to dynamika, ruch.  Jest jak nagły powiew wiatru w żaglach. Przyspieszamy i pędzimy do przodu. Tak pędząc często nie oglądamy się za siebie, zostawiamy przeszłość i niespecjalnie się nią przejmujemy. Nie zauważamy też „teraz”, bo podążamy wprost do przyszłości. Powozimy zdecydowanie, z wielką pewnością siebie. Liczy się tylko obrany cel. Generalnie Rydwan oznacza ruch, a wiadomo, że jak ruch to i zmiany. Przeważnie w dobrym kierunku, ale jeśli obok w rozkładzie są niekorzystne karty może wróżyć jakieś niemiłe i gwałtowne wydarzenia. W każdym razie coś się zadzieje, powieje wiatr zmian.

Rydwan często oznacza przemieszczanie się, zmianę miejsca, podróż (może być niezapowiedziana) Zapowiada też otrzymanie wiadomości.

w miłości

jeśli pytamy o związek: oznacza przeważnie dość gwałtowny związek. Żadne tam przytulone i gruchające gołąbki, tylko raczej dwa koguty. Każdy by chciał mieć ostatnie słowo, postawić na swoim, jest zdecydowany walczyć o swoje do upadłego. W zależności od otaczających kart w rozkładzie mogą być tutaj ostre kłótnie, ostatecznie intensywna wymiana zdań.

Rydwan może też oznaczać związek w którym lubicie aktywnie spędzać czas. Jakieś wspólne wyjścia, wyjazdy i inne rozrywki to  wasza codzienność, a nie jakiś wyjątek od święta.

jeśli pytasz: co on do mnie czuje ?: to on sam nie ma nawet czasu, czy ochoty, aby się nad tym zastanowić. Goni za tysiącem różnych spraw, nie w głowie mu teraz odczuwanie i wzdychanie. Zazwyczaj pochłonięty jest pracą, a jak pracuje to nie widzi nic wokół, nawet uczucia wydają mu się nieistotne i odsuwa je.  Ewentualnie on  myśli sobie: a może później się nad tym zastanowię… Po prostu  nie dostrzega uczuć, nie zawraca sobie nimi głowy, bo w swoich zagonionym umyśle nie ma na nie czasu.

w pracy

oznacza czas kiedy musisz załatwić dużo spraw. Nie masz czasu usiąść i zjeść śniadania, tyle spraw do załatwienia na ciebie czeka. Można to określić tzw. gorącym okresem. Jeśli chodzi o osobę w pracy to może oznaczać szefa, ponieważ osoba w Rydwanie lubi wydawać polecenia, decydować o wszystkim, planować, realizować postanowienia i lubi też mieć zawsze rację. W pracy Rydwan może oznaczać również podróż służbową, czasami taką, która wypada „w ostatniej chwili”, niezaplanowaną.

Jeśli pytamy o osobę:  jaka ona/on jest ?  i określa ją Rydwan, to będzie to osoba energiczna, często gadatliwa, dla której liczą się czyny. Mało skłonna do refleksji, patrząca w przyszłość, chcąca przede wszystkim zrealizować swoje cele. Często ma określone plany na przyszłość. Jest to osoba entuzjastycznie nastawiona do życia i nie lubiąca bezczynności. Ciągle gdzieś gna powodowana a to ciekawością, a to ambicjami. W seksie również dynamiczna.

a co z teraz?

Rydwan uznawany jest za pozytywną kartę. Moja refleksja na temat tej karty nie do końca jest taka pozytywna. Zbyt wiele widzę osób wokół, które ciągle gdzieś pędzą i za czymś gonią. Zamiast żyć. Ten pęd daje im poczucie tego, że żyją, a bez pędu czują pustkę, albo strach. W rezultacie nie będąc nigdy w ciszy- nie znają siebie. Nie potrafią do siebie dotrzeć.

Tak łatwo poświęcasz swoje życie. Masz tyle spraw do załatwienia, czynności małych i dużych. A wszystkie są dla ciebie ważne. Nie umiesz i nie chcesz odpuścić. Ciągle myślisz co będzie. Żyjesz przyszłością, bo masz plany i marzenia, myślisz tylko o tym, żeby je realizować.

Gdy zatrzymasz się- może poczujesz siebie. Co się kryje wewnątrz? Może są to uczucia, których nie chcesz czuć? Albo myśli, których nie chcesz zaakceptować?

Ilość spraw dużych i małych, które trzeba dogonić i załatwić i które sprawiają, że wieczorem nie masz siły. Co wtedy robisz? Włączasz telewizor? Może dalej rozmawiasz przez telefon? A może dalej pracujesz?

W końcu zasypiasz, a telewizor cię usypia. Znowu nie miałeś czasu na ciszę. Bo w gruncie rzeczy cisza cię przeraża. W ciszy można usłyszeć głód uczuć i poczuć samotność. Za nimi kryje się tylko przerażająca pustka. W ciszy można również zwątpić, bo usłyszysz pytanie: czy moje życie ma jakiś sens? W ciszy można odczuć strach: nie wiem jak dalej żyć. Nie masz na to siły, wolisz zagłuszyć te myśli w tysiącu małych czynności. Zmęczyć swój umysł do tego stopnia, żeby nie mieć czasu i siły na wgląd w siebie. Wtedy nie potrzebujesz już miłości, a co najwyżej seksu.

Realizacja planów daje szczęście. Ale potem chcesz więcej i więcej. Nie można się zatrzymać. Najczęściej po wykonaniu planu okazuje się, że to jeszcze nie to, i myślisz, że dopiero tamto, co masz w planach- to dopiero da ci szczęście. A szczęście może być naprawdę małą chwilą. Nie musi być kolosem na glinianych nogach dla którego poświęca się tysiące małych chwil „tu i teraz”, by ciągle gnać, pędzić do przodu. Czasami warto powiedzieć sobie stop i się zatrzymać, żeby dostrzec z uważnością to wszystko co wokół ciebie. Właśnie w tych małych rzeczach dostrzec to co istotne.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

$1 komentarze na temat $2

  1. Witam, prosze o pomoc
    W rozkładzie GDZIE PYTALAM, O RELACJE Z MEZCZYZNA WYSZLY MI NASTEPUJACE KARTY
    II KIELICHY, RYDWAN I VII MONET JAK MMAM TO INTERPRETOWAC ?
    POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *