Magiczna różdżka. Jak ją zrobić i używać

Różdżka to jedno z narzędzi magicznych, które warto mieć i używać. Po co nam różdżka ? Jeżeli zajmujemy się magią, to różdżka wzmacnia i ukierunkowuje energię, co sprawia, że rytuał czy czar staje się znacznie silniejszy.

Jak wykonać magiczną różdżkę?

Różdżkę najlepiej wykonać samodzielnie. Wybieramy odpowiedni rodzaj drzewa, a wiadomo, że każde z nich ma inne energie. Na przykład dąb daje ochronę i siłę, jabłoń miłość, wierzba wzmacnia, olcha wzmaga jasnowidzenie, a brzoza działania oczyszczające.

Warto, oprócz wiedzy,  kierować się przy wyborze drewna  głosem intuicji.

Uważam, że gałązkę możemy uciąć. Jednak wcześniej prosimy drzewo i potem mu dziękujemy. Nie łamiemy drzewa, ucinamy piłą. Potem gałązkę szlifujemy np. papierem ściernym. W zakończenie (czubek) wkładamy kryształ górski (spiczasty, co jeszcze bardziej wzmocni nasze narzędzie). Kamień możemy dać także na zakończeniu różdżki (najlepiej półokrągły).

Ja różdżkę delikatnie wydrążyłam na obu końcach, a kamienie przykleiłam klejem na gorąco. Trzymają się super. Różdżkę możemy ozdobić miedzianym drucikiem, który będzie doskonale wzmacniał przekazywanie energii.

Możesz ozdobić ją również kolorowymi sznurkami, czy piórami.

Następnie  wypalarką można nanieść na różdżkę magiczne znaki (na przykład runy), czy swoje imię albo inicjały.

Własnoręcznie wykonana różdżka, podobnie jak inne przedmioty będzie dla nas najlepsza i będzie posiadać wyjątkową moc.

Jak używać różdżki?

Zanim zaczniesz używać różdżki konieczna będzie jej aktywacja.  W tym celu wykonujemy rytuał, który połączy różdżkę z żywiołami: ognia, powietrza, ziemi i wody. Najlepiej na łonie przyrody zapalamy białą świecę, kadzidło, nalewamy wody do naczynia i przesuwamy kolejno nad nimi swoją różdżkę wypowiadając modlitwy skierowane do poszczególnych żywiołów.

Różdżki możesz używać do zakreślania kręgu przed rytuałem. Magiczny krąg ma cel ochronny, dlatego podczas rysowania wyobrażaj sobie, że z czubka różdżki wydobywa się białe światło. Możesz nią kreślić również magiczne symbole, również runy. Różdżkę możesz stosować także z powodzeniem przy odcinaniach energetycznych (przecinanie sznurów i blokad energetycznych), do kierowania energii na określony przedmiot, czy podczas zaklęć.

Samodzielnie wykonana różdżka wymaga nieco wysiłku i pracy, ale warto, bo naprawdę ma wielką moc. Bez wątpienia ją poczujesz. Nawet samo trzymanie jej w dłoniach pomaga i wzmacnia naszą energię.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *