Co zrobić z niechcianymi magicznymi przedmiotami?

Każdy kto zajmuje się wróżeniem czy  magią wie, że magiczne przedmioty również mogą się popsuć. Pęknięte kamienie, niekompletne talie tarota (a więc bezużyteczne), talizmany, które brzydko wyglądają, popsute bransoletki, czy takie, których już nosić nie chcemy.

Co robimy z niechcianymi przedmiotami? Najczęściej wyrzucamy, dajemy komuś, kto chce je przyjąć, sprzedajemy. Podobnie jest z magicznymi przedmiotami. Z jednym wyjątkiem. Nie wyrzucamy ich byle gdzie i nie pozbywamy byle jak.

Bardzo dawno temu, kiedy chodziłam jeszcze do liceum, kupiłam gazetę a w środku były małe karty tarota, które sobie wycięłam i mnie zafascynowały. Były one naprawdę mikroskopijne i dość cienkie. Teraz nikt by na takie karty nie spojrzał, jednak wtedy była to w Polsce rzadkość. Za jakiś czas kupiłam sobie prawdziwe karty, a te malutkie „gazetowe” przestały mi się podobać więc chciałam ich się jakoś pozbyć.  Jednak ktoś mi powiedział, że kart tarota wyrzucać nie można. I nie wiedząc co mam z nimi zrobić trzymałam je długo w pudełku. Dopóki nie pojawiły się różne mądre książki o magii z których dowiedziałam się co z moimi „kartami” mogę zrobić.

Dlaczego nie wyrzucamy magicznych przedmiotów?

Są one bardzo silnie naładowane i związane z naszą energią. Pomyśl, że ktoś może znaleźć taki przedmiot i używać. Będzie łączył się z twoją energią, a tak być nie powinno.  Jak zatem pozbyć się np. kart tarota?

Co zatem zrobić z magicznymi przedmiotami, których już nie chcemy?

Bierzemy magiczny przedmiot w obie ręce i dziękujemy mu za to, że nam służył. Potem należy oczyścić go w wodzie z solą morską, albo w dymie kadzidła. Magiczne przedmioty powierzamy zawsze żywiołom. Ziemi, wodzie, ogniu, powietrzu.  Jeżeli są to kamienie to z powodzeniem możemy je zakopać w ziemi albo wrzucić do płynącej wody. Wszelkie zeszyty, karty do wróżenia , czyli to wszystko co wykonane jest z papieru, posypujemy solą a potem spalamy  (żywioł ognia).  Nie pal ich jednak byle gdzie (np. nad kuchenką). Zadbaj o  miejsce, przygotuj sobie naczynie specjalnie do spalenia kart. Wszelkie zioła, kwiaty, czyli naturalne przedmioty magiczne kruszymy w miseczce a potem rozsypujemy w wietrzną pogodę (żywioł powietrza).

Jeżeli magiczny przedmiot jest kompletny, niezniszczony i nadaje się do użytku, tylko go zwyczajnie już nie chcesz? Wtedy należy oczyścić go (tak samo podziękować i kilka  godzin moczyć w słonej wodzie), a następnie możesz go komuś podarować. Osoba, która zna się na magii przyjmie go z wdzięcznością, bowiem wiadomo, że rzeczy darowane ‘od serca” mają większą magiczną moc niż te kupione w sklepie. Oczyszczone magiczne przedmioty możesz również sprzedać np. w internecie.

Stawiam tarota - dzwoń to do mnie - 708 770 410

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *